"Классическая приватная гимназия" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0382) 78-33-30, (097) 884-29-57
Полное название: Гимназия Классическая приватная гимназия
Еще названия:Класична приватна гімназія
Категории:
 • Школы & Курсы Хмельницкого
 • Средние школы Хмельницкого
 • Сайт:http://gymnasium.km.ua/
  Время работы:9:00-18:00

  Последние новости

  Все новости
   

  Мрієте, щоб ваші діти здобували якісну освіту в комфортних умовах?

  Мрієте, щоб ваші діти здобували якісну освіту в комфортних умовах?
  Добавлено 2017-05-04 13:29:11

  НВК «Класична приватна гімназія» – новітній навчальний заклад, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з особливою увагою до інтелектуального та особистісного ...

   
  Читать Дальше
   

  Гимназия Классическая приватная гимназия

  НВК «Класична приватна гімназія» — навчальний заклад, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до старшої школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Особливістю закладу є те, що діти, закінчуючи Гімназію, будуть повністю усвідомлювати свої таланти та здібності.

  Особлива увага в Гімназії приділяється польській мові, що вивчається з 2-го класу у формі «Польського клубу», а з 5-го класу — як друга іноземна. Викладачі — носії мови. Польський клуб забезпечує мовну практику в Польщі, співпрацю з навчальними закладами та міжнародними громадськими організаціями, підготовку до сертифікаційних іспитів щодо знання польської мови.

  У вільний від академічного навчання час діти самостійно чи за бажанням батьків обирають улюблені з багатьох студій: Lego Education, спортивні секції, гра на гітарі, театральна майстерність, dаnce-студія, вокал, арт-студія, клуб шахів тощо.

  Чи не найбільшу увагу в Гімназії та садочку приділяють комфортним умовам навчання, здоров’ю та індивідуальному простору дитини:

  • обов’язковими є фізкультурні хвилинки та щоденна година спорту;
  • надзвичайна увага приділяється гігієні;
  • еко-харчування. Також передбачена можливість вибору страв із двох меню та дієтичне харчування;
  • меблі від ведучих європейських виробників: ортопедичні, сучасні, виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • еко-майданчики на свіжому повітрі, обладнані безпечними каруселями та гойдалками, із покриттям тільки з еко-матеріалів;
  • цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.

  Вся команда Класичної приватної гімназії та дитячого садочку, від прибиральниці до директора, прагне до створення еталонної установи в дошкільній і шкільній освіті в Україні. Адже дитина, що системно та всебічно розвивається, перебуваючи при цьому в максимально комфортному середовищі, обов'язково досягне успіху в сучасному світі!

  "Гимназия Классическая приватная гимназия" находится по адресу: Хмельницкий, проспект Мира 101 А. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Классическая приватная гимназия", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Хмельницкий, проспект Мира 101 А"! Если Вам нравится "Классическая приватная гимназия" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Хмельницкий политехнический колледж 0,82 км.
  Гимназия Классическая приватная гимназия 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты