Хмелньицькрибоохорона звітує про проведену роботу з початку нересту

 
Добавлено: 2017-06-23 12:52:26 Новости Государство и Организации
З початку нерестового періоду інспекторським складом Хмельницькрибохорони викрито 112 порушень природоохоронного законодавства
 

З початку нерестового періоду інспекторським складом Хмельницькрибохорони спільно з працівниками ГУНП в Хмельницькій області та із залученням громадськості  на водоймах та ринках Хмельницької області викрито 112 порушень природоохоронного законодавства, а саме:

- 41 грубе порушення за ч.4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених сітко-снастевих знарядь лову;

- 30  порушень любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП;

- 14 порушень пов’язаних з незаконним продажем риби на ринках за ч. 1 ст. 881 КУпАП;

- складено 27 безгосподарських актів по виявленню безгосподарських сіток.

Було затримано 85 порушників, накладено штрафів на суму – 1836 грн., нараховано збитків, заподіяних рибному господарству України браконьєрським виловом, на загальну суму 55343 грн.

При цьому затримано 398  кг риби, вилучено 199 заборонених знарядь лову.

По 46-ти справах - матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП та ч. 1 ст. 881 КУпАП, 9 справ було передано в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження.

Додатково повідомляємо, що після закінчення нерестового періоду все рівно забороняється рибальство із застосуванням сітних знарядь лову (сітки, екрани, хватки), вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову.

За таке порушення  передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 грн, для посадових осіб 510 – 850 грн) або кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 грн, або позбавлення волі на строк до трьох років), з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів

Крім того, за кожну незаконно виловлену рибу, незалежно від її розміру, нараховується розмір заподіяної шкоди.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты